Kalendarz imprez

Znajdź na stronie:

 mplakat DKK

Następne spotkanie:
06-10-2020


mErudyta

Następne spotkanie:
07-10-2020


mspeedcub


mKlub Zaczytanych Przedszkolaków   Oddział


mKlub Komiksu i Fantastyki


logo1

 

logo2

 

logo3

 

Odwiedziło nas:

© 2009-2020 by GPIUTMD

WYPOŻYCZANIE ZBIORÓW NA TELEFON

Biblioteka Publiczna w Świebodzinie prowadzi bezpłatne wypożyczanie zbiorów bibliotecznych na telefon.
Oferta skierowana jest do osób starszych i niepełnosprawnych, które ze względu na stan zdrowia mają utrudniony dostęp do biblioteki.
 

REGULAMIN WYPOŻYCZEŃ ZBIORÓW NA TELEFON
1.    Czytelników korzystających z wypożyczenia drogą telefoniczną obowiązują przepisy Regulaminu Biblioteki Publicznej w Świebodzinie.
2.    Z tej formy wypożyczeń mogą korzystać mieszkańcy Świebodzina, którzy ze względu na stan zdrowia, wiek, stopień niesprawności nie mają innej możliwości wypożyczenia materiałów bibliotecznych.
3.    Zamówione materiały biblioteczne będą dostarczone przez pracowników Biblioteki do domów czytelników w dniach ksiazkanatel1– wtorki i czwartki. Fakt wypożyczenia i zwrotu materiałów bibliotecznych odbywać się będzie zgodnie z przyjętymi zasadami wynikającymi z regulaminu Biblioteki.
4.    Książki dostarczone będą w ilości do 5 egzemplarzy, kasety – 1 tytuł, prasa do 10 egzemplarzy - wykaz tytułów do wglądu.
5.    Materiały biblioteczne wypożyczane będą na czas jednego miesiąca. Czytelnik może ewentualnie wcześniej zgłaszać odbiór materiałów lub prosić o ich przedłużenie.
6.    Forma wypożyczeń materiałów bibliotecznych jest bezpłatna.ksiazkanatel2
7.    Nie mogą z niej korzystać osoby, u których w domu panuje choroba zakaźna.