fb

logo70lat

Kalendarz imprez

Znajdź na stronie:

 

mplakat DKK

Następne spotkanie:
04-12-2017


 merudyta

Następne spotkanie:
23-11-2017


mspeedcub


 mKlub Zaczytanych Przedszkolaków   Oddział


logo1

 

logo2

 

logo3

 

Odwiedziło nas:

© 2009-2017 by GPIUTMD

Aktualności

mJOANNA WACHOWIAK   PLAKAT mOLGA RUDNICKA mAGNIESZKA FRĄCZEK PDF

mopowieść wigilijna

 

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

mwenisaz plakat 2017

16 października br. na zajęciach czytelniczych przedszkolaki wysłuchały wzruszającej historii hipopotama o imieniu Hektor. Steve Barnes jest nie tylko autorem tekstu tej bajki, ale również pięknych ilustracji. Rymowany tekst łatwo wpadał w ucho a barwne ilustracje Autora zachwyciły przedszkolaków. Na zajęciach zadaniem dzieci było ułożenie obrazka i odszukanie go w książce. Najwięcej radości dzieciom dostarczyła zabawa w liczenie hipopotamów. Każdy po kolei policzył zwierzęta na swojej ilustracji.

Czytaj więcej...

Dnia 10 października 2017r. w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzinie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika, uczniów klasy „0” ze Szkoły Podstawowej nr 6. Dzieci zostały zapoznane z regulaminem biblioteki, zasadami wypożyczania książek, oraz z „prośbami książki”. Po złożeniu uroczystej przysięgi, uczniowie zgodnie z tradycją zostali pasowani na czytelnika biblioteki przez bibliotekarkę za pomocą kolorowego ołówka. Na zakończenie dzieci z zaciekawieniem oglądały zgromadzone w bibliotece książki i czasopisma.

Czytaj więcej...

mPLAKAT 2   KONKURS RECYTATORSKI

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wrześniowe zajęcia czytelnicze odbyły się pod hasłem „oswajanie ducha”. Inspiracją do zajęć była bajka terapeutyczna „Duch krecik” Marii Molickiej. W Klubie Zaczytanych Przedszkolaków z pomocą krecika „oswojono ducha”, który przekonał dzieci, że ich nie ma, a te dziwne odgłosy, które słychać, to np. szum wiatru. Po głośnym czytaniu bajki dzieci brały udział w zabawie, która polegała na rozwiązywaniu zagadek obrazkowych o krecie. Zadanie polegało na wybraniu balona, którego kolor odpowiadał ukrytej zagadce. Dzieci po uważnym obejrzeniu obrazka, odpowiadały na pytania: Jak wygląda kret? Gdzie mieszka kret? Czym kret się żywi?

Czytaj więcej...

mPLAKAT 3

REGULAMIN KONKURSU

FORMULRZ ZGŁOSZENIOWY

Strona 1 z 9