Kalendarz imprez

Znajdź na stronie:

 mplakat DKK

Następne spotkanie:


mErudyta

Następne spotkanie:


mspeedcub


mKlub Zaczytanych Przedszkolaków   Oddział


mKlub Komiksu i Fantastyki


logo1

 

logo2

 

logo3

 

Odwiedziło nas:

© 2009-2021 by GPIUTMD

pobrane
Biblioteka Publiczna w Świebodzinie oferuje darmowy dostęp do kilkudziesięciu tysięcy tytułów książek elektronicznych w ramach serwisu Legimi. Kody z dostępem do wirtualnej biblioteki można pobrać w Bibliotece Publicznej w Świebodzinie (ul. Bramkowa 2) oraz placówkach filialnych: Filia nr 1 (Os. Łużyckie 39), filie w Jordanowie i Rzeczycy. 

Ze względu na ograniczenia w działalności Biblioteki spowodowane epidemią koronawirusa kody dostępu do serwisu udostępniać będziemy mailowo. Chętne osoby prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uwaga: ilość kodów jest ograniczona!c700x420

 


 zbc

 

Zielonogórska Biblioteka Cyfrowa - udsotępnia blisko 40 tys. obiektów cyfrowych, w tym książki, czasopisma, kartografię i ikonografię. Szczególną kolekcję stanowi zbiór regionaliów poświęconych Ziemi Lubuskiej, w tym również Ziemi Świebodzińskiej. W ZBC dostępne są także archiwalne roczniki Gazety Zielonogórskiej/Gazety Lubuskiej za lata 1950-2000.

 Clipboard02


 pobrane 1

Wolne Lektury - to biblioteka internetowa, której zasoby dostępne są całkowicie za darmo. W jej zbiorach znajduje się ponad 2400 utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które trafiły już do domeny publicznej. Wszystkie dzieła są odpowiednio opracowane - opatrzone przypisami, motywami i udostępnione w kilku formatach - HTML , TXT , PDF, EPUB, MOBI, FB2. W bibliotece znajduje się również kilkaset audiobooków, czytanych przez takich aktorów jak: Danuta Stenka, Jan Peszek czy Andrzej Chyra. Projekt realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Clipboard04