Kalendarz imprez

Znajdź na stronie:

ERUDYTA 
Następne spotkanie: 18.04.2024 Godz. 10:30
 

KZP 
Następne spotkanie: 24.04.2024 Godz. 16:30
 

KMiA 
Następne spotkanie: 26.04.2024 Godz. 16:00
 

 DKK
 Następne spotkanie: 13.05.2024 Godz. 16:00

Odwiedziło nas:

© 2009-2024 by GPIUTMD

Głównym celem Biblioteki Publicznej jest zaspokajanie czytelniczych potrzeb społeczeństwa, dlatego też wychodząc na przeciw naszym użytkownikom zachęcamy do wspólnego budowania księgozbioru Biblioteki Publicznej w Świebodzinie, poprzez proponowanie tytułów książek, audiobooków czy czasopism. Pozwoli to na doskonalenie naszej instytucji, by półki biblioteki były wypełnione nie tylko literaturą ciekawą czy fachową, ale przede wszystkim użyteczną i służącą nam wszystkim.
Jeśli przeszukując katalog nie natrafiliście Państwo na poszukiwany przez siebie tytuł a uważacie, że powinien się on znaleźć w księgozbiorze biblioteki, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Propozycja zakupu książki
Wpisz swoję imię i nazwisko
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biblioteka Publiczna w Świebodzinie, ul. Bramkowa 2, tel. (68)4750807, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane osobowe są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).