35,10,0,50,1
1,600,0,2,3000,5000,3,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,1,0,2,40,15,5,2,0,0,31,3,1
E-booki i audiobooki w Legimi!
E-booki i audiobooki w Legimi!

Kalendarz imprez

Znajdź na stronie:

dkk

 Następne spotkanie: 06.02.2023 Godz. 16:00


ERUDYTA 

Następne spotkanie: 09.022023 Godz. 10:30


KZP

Następne spotkanie: 16.02.2022 Godz. 16:00


 

KMiA

Następne spotkanie: 10.02.2023 Godz. 16:30
 


logo1

 

logo2

 

logo3

 

Odwiedziło nas:

© 2009-2023 by GPIUTMD

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo portretów misiów zaprojektowanych według własnych pomysłów, a także z bajek. Komisja miała bardzo trudny wybór. Oceniając prace brała pod uwagę przede wszystkim dobór różnorodnej i pracochłonnej techniki plastycznej, pomysłowość i samodzielność wykonania. 24 listopada 2021 r. oceny dokonała Komisja w składzie: Zofia Baszuro, nauczycielka nauczania przedszkolnego, Bogusława Hołub, pracownik Biblioteki Publicznej w Świebodzinie, Renata Borowiak, pracownik Biblioteki Publicznej w Świebodzinie, postanowiła przyznać nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia i drobne upominki w trzech kategoriach wiekowych
 
 
 
 
W kategorii wiekowej 7-latki
I miejsce  Anabella Maciejkowicz SP Zbąszynek
II miejsce Iga Tarczewska SP 1 Świebodzin
III miejsce Milena Ziółkowska SP 6 Świebodzin

Wyróżnienia: Nikodem Kucko SP Radoszyn, Gabriela Krajkowska SP Zbąszynek, Eryk Dera SP Zbąszynek, Fabian Półtorak SOSzW Świebodzin, Iga Engel SP 3 Świebodzin, Helena Golecka SP 2 Świebodzin, Maja Kardasz SP 7 Świebodzin, Maks Golecki SP1 Świebodzin, Malwina Patrzała SP Dąbrówka Wlkp., Patrycja Kubicka SP Dąbrówka Wlkp., Gabriel Bimek SP Dąbrówka Wlkp., Chukhlib Emiliia SP 1 Świebodzin.

W kategorii wiekowej 8-latki
I miejsce Kajetan Cichy SP 7 w Świebodzinie
II miejsce Alicja Dreszer SP 1 w Świebodzinie
III miejsce Aleksander Rusinowski SP 7 w Świebodzinie 
 
Wyróżnienia: Konstanty Siemiatowski SP 7 Świebodzin, Julia Filipowicz SP 1 Świebodzin, Miłosz Fiłka SP Dąbrówka Wlkp., Martyna Lehmann SP Dąbrówka Wlkp., Julia Domalewska SP Dąbrówka Wlkp., Nikodem Malojda SP Dąbrówka Wlkp., Jan Kleszka SP Dąbrówka Wlkp., Jakub Zalisz SP Ołobok, Filip Mielcarek SP Ołobok, Wojciech Barna SP Ołobok, Adam Ratyński SP Zbąszynek, Jakub Burakiewicz SP Zbąszynek.
 
w kategorii wiekowej 9-latki
I miejsce Zuzanna Miler SP Dąbrówka Wielkopolska
II miejsce Franciszek Strakowski SP Dąbrówka Wielkopolska
III miejsce Kaja Freyer SP Zbąszynek
 
Wyróżnienia: Maria Budych SP Dąbrowska Wlkp., Bartosz Spychała SP Dąbrówka Wlkp., Michał Wojciechowski SP 2 Świebodzin, Hanna Wójtowicz SP Świebodzin, Anna Jaworska SP Smardzewo, Sylwester Krajkowski SP Zbąszynek, Oliwia Jakimczuk SP Zbąszynek, Filip Łuka SP Zbąszynek, Antoni Kuczyk SP Zbąszynek, Nikodem Juszczyk SP Zbąszynek.
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.
Zapraszamy dzieci po odbiór dyplomów i nagród do biblioteki!
Godziny otwarcia Biblioteki Publicznej w Świebodzinie, ul. Bramkowa 2, 66-200 Świebodzin
Poniedziałek, czwartek: 8:00 – 16:00
Wtorek, środa, piątek: 10:00 – 18:00
 
Zapraszamy do obejrzenia prac w naszej internetowej galerii, a także w siedzibie Biblioteki.
Aktualne zasady korzystania z biblioteki: www.bp.swiebodzin.pl