Znajdź na stronie:

ERUDYTA 
Następne spotkanie: 11.07.2024 Godz. 10:30
 

KZP 
Następne spotkanie: 19.06.2024 Godz. 16:30
 

KMiA 15.30 
Następne spotkanie: 12.07.2024 Godz. 15:30
 

 DKK2
 Następne spotkanie: 13.05.2024 Godz. 16:00

Odwiedziło nas:

© 2009-2024 by GPIUTMD

326492429 873927403657773 446591900203542007 nZa nami Przegląd Powiatowego Lubuskiego Konkursu Plastycznego, który jest elementem Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2023. Temat konkursu dla czterech kategorii wiekowych związany był z podróżowaniem i brzmiał następująco: „Należy podróżować, by się czegoś nauczyć” – Mark Twain. Na konkurs wpłynęły 42 prace. Gratulujemy wszystkim nominowanym i wyróżnionym oraz życzymy powodzenia w Finale Wojewódzkim.

Lista osób nominowanych do etapu wojewódzkiego oraz wyróżnionych

 

I kategoria wiekowa – nominacje:

  1. Bartosz Nowakowski, Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie.
  2. Lila Kochańska, Pracownia Artystyczna Kulturka.
  3. Anastazja Strankowska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostkach.

I kategoria wiekowa – wyróżnienia:

  1. Zofia Banaś, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostkach.
  2. Wiktoria Rygas, Szkoła Podstawowa w Smardzewie.
  3. Alexandra Koczorowska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostkach.
  4. Natalia Święcicka, Pracownia Artystyczna Kulturka.

II kategoria wiekowa - nominacje:

  1. Maja Horodyska, Pracownia Artystyczna Kulturka.
  2. Adam Golimento, Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie.
  3. Zofia Plichta, Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie.

II kategoria wiekowa – wyróżnienia:

  1. Martyna Winiarska, Zespół Edukacyjny w Gościkowie.
  2. Milena Golec, Zespół Edukacyjny w Gościkowie.
  3. Julia Władkowska, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Łagowie.
  4. Patrycja Piątek, Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie.
  5. Maja Barańska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świebodzinie.
  6. Konrad Mieżeń, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świebodzinie.

III kategoria wiekowa – nominacje:

  1. Alicja Pilch, Świetlica Środowiskowa w Jordanowie.
  2. Karolina Talarska, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Łagowie.
  3. Joanna Zdanowicz, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Łagowie.

III kategoria wiekowa – wyróżnienia:

  1. Agata Sacharczuk
  2. Zuzanna Miętka, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Łagowie.
  3. Martyna Szymczak, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Łagowie.

IV kategoria wiekowa – nominacja:

Anna Liera, Pracownia Artystyczna Kulturka.

 

01

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

010